Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0