Titles you rated
Ron Kamonohashi's Forbidden Deductions Season 1Rated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Dept. QRated ★ 4.0
Fred & Rose West: A British Horror StoryRated ★ 3.0
Attack on London: Hunting the 7/7 BombersRated ★ 2.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 3.5
SPEC: ShouRated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Agents of MysteryRated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0