Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0