Titles you rated
EternalsRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 2.5
A Man Called OveRated ★ 5.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 2.5
When I Turned NineRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
The Kissing Booth 2Rated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
Okay! MadamRated ★ 3.5
Villain and WidowRated ★ 3.5