Titles you rated
Minority ReportRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 5.0
Saw 3DRated ★ 1.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 1.5
Toy Story 3Rated ★ 3.0