Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
ChallengersRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 1.5
Fire of LoveRated ★ 5.0
BabylonRated ★ 4.5
Free GuyRated ★ 3.5
The Adam ProjectRated ★ 1.5
The Sea BeastRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 2.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.5
The Dark TowerRated ★ 1.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0
House of GucciRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 0.5