Titles you rated
Our Little SisterRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.5
Time RenegadesRated ★ 1.5
MasterRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
CocoRated ★ 1.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 5.0
The BrosRated ★ 1.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.0
Wild ChildRated ★ 3.0