Titles you rated
About TimeRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.5
A MillionRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.5
Running TurtleRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0