Titles you rated
The Classified FileRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 3.5
BandhobiRated ★ 2.5
CashbackRated ★ 3.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 0.5
MasqueradeRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 1.5
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 1.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.5