Titles you rated
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0