Movies
Ratings
24
Before SunriseRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
TenetRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Collective InventionRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.5
High School Musical 2Rated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5