Titles you rated
- Please Like MeRated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0
Anne of Green GablesRated ★ 4.0- Montana JonesRated ★ 4.0
- Galaxy Express 999Rated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 4.5
Time Travel TondekemanRated ★ 4.0- 爆走兄弟レッツ&ゴー!!Rated ★ 4.0
Wedding PeachRated ★ 4.0- Restol, The Special Rescue SquadRated ★ 4.0
Battle Athletes VictoryRated ★ 4.0- The Flying SuperboardRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 4.0- Kiko-chan's SmileRated ★ 4.0
WATER BOYSRated ★ 4.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0- Lovely ComplexRated ★ 3.5
- BonobonoRated ★ 4.0
- Glass MaskRated ★ 4.0