Movies
Ratings
322
The FallRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
FagaraRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
A Girl at My DoorRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
AnnihilationRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
EncantoRated ★ 3.0
Turning RedRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 0.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 1.0
Look BackRated ★ 4.0