Titles you rated
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Kimetsu no Yaiba Katanakaji no Sato e-hen Katanakaji no Sato Tekishu-henRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.5