Titles you rated
DestinyRated ★ 1.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0
DearestRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.5
Loki Season 2Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
Run OnRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Hell's ParadiseRated ★ 3.0
Youth of MayRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0