Movies
Ratings
569
HerculesRated ★ 3.0
The X Files: I Want to BelieveRated ★ 3.5
SPL: Kill ZoneRated ★ 3.5
Seven SwordsRated ★ 3.0
The Hills Have Eyes 2Rated ★ 3.0
The RundownRated ★ 3.0
True LegendRated ★ 3.0
The DealRated ★ 3.0
DrivenRated ★ 2.5
In Good CompanyRated ★ 3.0
The Scorpion KingRated ★ 3.0
Modern BoyRated ★ 2.5
The Hills Have EyesRated ★ 3.0
Bring It On AgainRated ★ 3.0
The Whole Nine YardsRated ★ 3.0
The CaveRated ★ 2.0
Out LiveRated ★ 1.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
14 BladesRated ★ 3.0
Austin Powers: The Spy Who Shagged MeRated ★ 2.5