Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Come Back AliveRated ★ 3.0
The Stars Are ShiningRated ★ 2.0
Witch's CastleRated ★ 1.0
Tomorrow VictoryRated ★ 1.0
My Son-In-Law's WomanRated ★ 1.5
Moorim SchoolRated ★ 1.0
Sweet Home, Sweet HoneyRated ★ 1.0
RememberRated ★ 3.5
MomRated ★ 3.0
One More Happy EndingRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 1.5
I Have a LoverRated ★ 2.5- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 2.0