Movies
Ratings
155
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
NerveRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5