Titles you rated
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Great BattleRated ★ 2.0
12 Years a SlaveRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 2.5
The VillainessRated ★ 3.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5