Titles you rated
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5- Loving YouRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5