Series
Ratings
34
GrimmRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0