Titles you rated
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Meet the SpartansRated ★ 2.0
UnbrokenRated ★ 3.5
God of Gamblers III Back to ShanghaiRated ★ 3.5
Jupiter AscendingRated ★ 2.5
22 BulletsRated ★ 4.5
Tremors 2: AftershocksRated ★ 4.0
Rambo IIIRated ★ 2.5
King of BeggarsRated ★ 4.0
SecretaryRated ★ 3.0
Scream 3Rated ★ 2.5- Pitch HighRated ★ 2.0
Sword of the StrangerRated ★ 3.5
Ringu 2Rated ★ 1.5
14 BladesRated ★ 3.0
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 2.5
Are You Scared?Rated ★ 3.5
Jack Ryan: Shadow RecruitRated ★ 2.5
In BrugesRated ★ 1.5
Out LiveRated ★ 2.5