Titles you rated
GravityRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 5.0