Movies
Ratings
399
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 5.0
DevilsRated ★ 3.5
The ChildeRated ★ 3.5
My LoveRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
My Hero Academia: World Heroes' MissionRated ★ 4.0
The Policeman's LineageRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 4.0
No Time to DieRated ★ 3.5