Movies
Ratings
219
Batman BeginsRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
My Tutor FriendRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
TaxiRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Starship TroopersRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.5
The HostRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
JawsRated ★ 5.0