Series
Ratings
14
Blue TowerRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
- Fairy CommiRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5