Titles you rated
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 5.0
Police StoryRated ★ 5.0
Gremlins 2: The New BatchRated ★ 4.0
New Police StoryRated ★ 5.0
BeowulfRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
NoahRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 3.0
SpawnRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 5.0