Titles you rated
Man on FireRated ★ 4.5
Hear MeRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.5