Titles you rated
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.0