Movies
Ratings
112
Kramer vs. KramerRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 2.0- Highway StarRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 5.0
Volcano HighRated ★ 1.0
Guns & TalksRated ★ 2.0
Face/OffRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 2.0
Art of FightingRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 2.0
Lethal Weapon 2Rated ★ 4.0
Forbidden QuestRated ★ 2.0
The Last SamuraiRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 1.0