Movies
Ratings
135
The Princess DiariesRated ★ 4.0
The SmurfsRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
The Thirteenth FloorRated ★ 5.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0