Titles you rated
Extreme JobRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 4.5
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 1.5
Horror StoriesRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
Final DestinationRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 3.0