Titles you rated
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Patch AdamsRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0