Titles you rated
- Saikano: The Another Love SongRated ★ 5.0
- Salyers SpecialRated ★ 4.0
Read or Die OVARated ★ 4.0- Slayers ExcellentRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0- トップをねらえ2!Rated ★ 5.0
SlayersRated ★ 4.0- 하얀마음 백구Rated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Martian Successor NadesicoRated ★ 3.0- GunbusterRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0