Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Pokémon ConciergeRated ★ 4.0
Yu Yu HakushoRated ★ 2.5
Depp v HeardRated ★ 3.0
Cromartie High SchoolRated ★ 2.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
Ranking of KingsRated ★ 3.5
Mushi-ShiRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.0