Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
The Life of David GaleRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 4.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
RevelationRated ★ 3.0