Titles you rated
Take This WaltzRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
StokerRated ★ 1.0
AladdinRated ★ 4.5
KnowingRated ★ 2.5
The PrestigeRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 2.5
ShutterRated ★ 0.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 1.5
Doctor StrangeRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
The 6th DayRated ★ 3.0