Titles you rated
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 4.0
ImmortalsRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
The InterruptersRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The Life of David GaleRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
RushRated ★ 4.0