Titles you rated
TallulahRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 2.5
Dumplin'Rated ★ 2.0
Bird BoxRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
EVARated ★ 2.0
BoyhoodRated ★ 3.0
The DreamersRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
Before I FallRated ★ 3.0