Titles you rated
The InternRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
NeighborsRated ★ 0.5
The Monkey KingRated ★ 0.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.5
The Royal TailorRated ★ 2.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 1.5
Doomsday BookRated ★ 4.0
InsurgentRated ★ 3.0
Big MatchRated ★ 3.0
Chinese ZodiacRated ★ 2.5
Project AlmanacRated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 2.5
San AndreasRated ★ 3.5
The SilencedRated ★ 0.5
The TreacherousRated ★ 5.0