Movies
Ratings
82
One DayRated ★ 5.0
The PlanRated ★ 5.0- Remembrance of MBRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
April SnowRated ★ 0.5
Beastie BoysRated ★ 3.0
Like You Know It AllRated ★ 3.0
Break Through!Rated ★ 4.0- The CureRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 1.0
CloserRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 4.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0- Phantom PainRated ★ 4.0