Titles you rated
ArgoRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 2.5
My Life in RuinsRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 2.5
No Tears for the DeadRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 1.0
Saw IIIRated ★ 2.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Dumb and DumberRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
Final Destination 2Rated ★ 2.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.0
One DayRated ★ 3.0
The Taste of MoneyRated ★ 2.0
FarinelliRated ★ 3.0
HindsightRated ★ 2.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 2.0
Fermat's RoomRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 5.0