Titles you rated
MasqueradeRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The HostRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0