Titles you rated
Our BluesRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 1.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0