Titles you rated
Star TrekRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Expendables 2Rated ★ 4.0
OblivionRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
RushRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
The CaveRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 4.0