Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Killer ToonRated ★ 1.5
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 2.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 2.5
StokerRated ★ 3.0
Fortune SalonRated ★ 3.5
The DescentRated ★ 2.5
Death BellRated ★ 2.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.0