Titles you rated
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
GiftedRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
PlaneRated ★ 3.5
RetributionRated ★ 3.0
NapoleonRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.0
Swan SongRated ★ 4.0
RanRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
SoldierRated ★ 4.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Sing 2Rated ★ 2.5
F9: The Fast SagaRated ★ 2.5
AshfallRated ★ 3.0- Operation Chromite: Extended EditionRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.5