Series
Ratings
264
The 8 ShowRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 2.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
One Ordinary DayRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Doctor FosterRated ★ 2.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5