Titles you rated
- Batman BeyondRated ★ 3.0
- Batman BeyondRated ★ 3.0
- The New Batman AdventuresRated ★ 4.0
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 4.0
ArrowRated ★ 3.0
ArrowRated ★ 3.0
Tears of the DragonRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Teen TitansRated ★ 3.0
Teen TitansRated ★ 3.0
Teen TitansRated ★ 3.0
Teen TitansRated ★ 3.0- Superman: The Animated SeriesRated ★ 4.0
- Superman: The Animated SeriesRated ★ 4.0
- Superman: The Animated SeriesRated ★ 4.0
- Batman BeyondRated ★ 3.0
Batman: The Animated SeriesRated ★ 5.0
Batman: The Animated SeriesRated ★ 5.0- Justice League UnlimitedRated ★ 3.0
- Justice League UnlimitedRated ★ 3.0