Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 4.0
Holy MotorsRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.5
Die BadRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
BorderRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.0
A Short Film About LoveRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam III: Encounters in SpaceRated ★ 4.0
 
Mobile Suit Gundam II: Soldiers of SorrowRated ★ 4.0